Stavebníctvo
Peter Bibko
Elektrická inštalácia
- Obec
- Hrabské
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 850 761
Peter Bibko
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 06 Hrabské
- Na trhu od
- 9. júla 2014
- IČO
- 47 850 761
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 6
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Peter Bibko
Peter Bibko – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hrabské. Podniká od 9. júla 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení, výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov a výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Peter Bibko
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 850 761
- Dátum vzniku
- 9. júla 2014
- Miesto podnikania
- 086 06 Hrabské
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-17832
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Peter Bibko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
-
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
-
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Peter Bibko?
Miesto podnikania je v obci 086 06 Hrabské.
Čím sa Peter Bibko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; prípravné práce k realizácii stavby.
Aké je IČO – Peter Bibko?
IČO je 47 850 761.
Odkedy podniká Peter Bibko?
Podnikanie začalo 9. júla 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.